Instalacje wodno-kanalizacyjne

Instalacje hydrauliczne to standard, bez którego trudno sobie wyobrazić funkcjonowanie budynku mieszkalnego lub użytkowego. Dlatego domowa hydraulika to element, na który warto zwrócić szczególną uwagę przy budowie lub remoncie domu czy mieszkania. Mimo, że część elementów hydrauliki jak rury i przyłącza są stosunkowo tanie, wiele zależy od ich poprawnej instalacji. Jeśli jest ona wykonana niedbale lub z nieznajomością zasad hydrauliki, może dojść do kosztownej awarii i zalania mieszkania.

Na elementy hydrauliczne składa się cały system rur, wyposażenie łazienki i wc (instalacja kanalizacyjna), oraz wszystkie widoczne elementy, jak baterie łazienkowe. To mnóstwo precyzyjnych detali, których nie warto kupować na własną rękę, ponieważ można nabyć rzeczy niepotrzebne, nie pasujące do naszych planów. Nasza firma od lat nie tylko montuje instalacje, ale również fachowo doradza w sprawie zakupu odpowiednich części, jakie wejdą w jej skład. Dobry wybór oznacza sprawne działanie całego systemu bez konieczności inwestowania w szybką wymianę czy naprawę.

Nasza firma oprócz budowy instalacji proponuje także naprawy wszelkich awarii w instalacjach wodno-kanalizacyjnych w domach jednorodzinnych, budynkach użyteczności publicznej i budynkach wielomieszkaniowych. Zakres naszych działań to:

  • montaż pionów kanalizacyjnych
  • instalacja bojlerów grzewczych
  • instalacje wodne PCV
  • instalacje wodne miedziane
  • montaż białej zabudowy

Nie tylko działamy w nowych budynkach, pomagamy również w przerabianiu instalacji w starszych murach. Prace prowadzimy według wytycznych, zawartych w projekcie domu i zgodnie z prawem budowlanym. Słuchamy sugestii inwestora, ale też podpowiadamy własne rozwiązania, bazując na naszym wieloletnim doświadczeniu. Gwarantujemy solidność, fachowość, rzetelność oraz zaangażowanie w powierzone nam zadania. Naszym znakiem rozpoznawczym są również dokładność i szybkość wykonywania każdej usługi. Rozwiązania, które proponujemy są nowoczesne, efektywne i niezawodne, zawsze uwzględniające planowane koszty inwestycji.

W pracy wykorzystujemy tylko sprawdzone materiały instalatorskie, pochodzące od znanych i renomowanych producentów. Dają one gwarancję sprawnego działania nawet w najtrudniejszych warunkach eksploatacyjnych.

Działamy na terenie Zielonej Góry i w jej okolicach. Zachęcamy Państwa do kontaktu z nami. Odpowiemy na wszystkie pytania i doradzimy najlepsze rozwiązania zgodnie z oczekiwaniami. Wstępnie wyceniamy również koszty ewentualnej inwestycji.