Montaż kotłów

Liczysz na komfort cieplny swojego domu? Postaw na dobrze zaprojektowaną i skutecznie działającą instalację CO.Dzięki niej w każdym pomieszczeniu utrzymasz przyjemną temperaturę. Dobrze dobrane elementy instalacji gwarantują również brak awarii a co za tym idzie dodatkowych kosztów. Korzystając z naszego doświadczenia w pracy hydraulika jesteśmy w stanie zaproponować naszym Klientom kompleksowe rozwiązania w zakresie montażu kotłowni CO.

Podejmujemy się zleceń w domach jedno i wielorodzinnych, zakładach usługowych, punktach handlowych, pomieszczeniach socjalnych oraz wielu innych. Zakres naszych działań to między innymi:

  • wymiana i montaż kotłów olejowych oraz gazowych
  • wymiana oraz naprawa instalacji centralnego ogrzewania
  • wymiana podgrzewaczy
  • montaż przyłącza gazu

Nasza firma to sprawny i profesjonalny montaż kotłów gazowych na terenie Zielonej Góry i okolic. Prace zwykle rozpoczynamy od omówienia szczegółów inwestycji oraz analizy mocnych i słabych stron poszczególnych rozwiązań. Bazując na naszym doświadczeniu staramy się plany dostosować do zakładanego budżetu inwestycji, jak również nowoczesnych rozwiązań. Dzięki temu użytkownik nie będzie miał większych problemów z obsługą zamontowanego urządzenia.

Celem pierwszej wizyty u Klienta jest omówienie szczegółów instalacji lub wymiany kotła. Jest ona bezpłatna, podobnie jak prace, związane z wyceną. 

Starannie podchodzimy do sporządzenia całej niezbędnej dokumentacji wykonywanych prac, związanych z montażem kotłów. Wszystkie zlecenia realizujemy bazując na konkretnych umiejętnościach, potwierdzonych wymaganymi uprawnieniami i certyfikatami. W pracy korzystamy ze specjalistycznych narzędzi oraz sprzętu, gwarantującego najwyższą jakość.

Przykładamy szczególne starania do zastosowania wszystkich zaleceń producenta oraz przepisów prawa budowlanego przy montażu kotłów. Dzięki temu gwarantujemy bezpieczeństwo i profesjonalne wykonanie usługi tak, by instalacja służyła naszym Klientom bezawaryjnie przez wiele lat. Działamy przy tym szybko i możliwie jak najmniej inwazyjnie, aby nie zakłócać spokoju domowników. Nasza praca nie kończy się montażu kotłów gazowych, bowiem zapewniamy również obsługę gwarancyjną. W przypadku ewentualnej awarii przeprowadzamy natychmiastową interwencję i naprawę instalacji. Jesteśmy doceniani za konkurencyjne ceny oraz i indywidualne podejście do potrzeb Klienta.

Zainteresowanych zapraszamy do kontaktu i skorzystania z naszego doradztwa oraz usług montażowych.