Montaż urządzeń

Prawidłowe działanie kuchni, armatury łazienkowej i wybranych urządzeń AGD wymaga ich fachowego podłączenia do instalacji wodno-kanalizacyjnej i gazowej. Czynność ta tylko pozornie wydaje się szybka i łatwa do wykonania. Aby uniknąć nieplanowanych komplikacji, warto poprosić o pomoc fachowca. Jego wiedza i doświadczenie pozwalają oferować Klientom nie tylko sprawną usługę i montaż ale również poradę, dotyczącą wyboru odpowiedniego urządzenia.

Nasza pomoc obejmuje montaż popularnych urządzeń:

  • Kuchenek gazowych – podłączenie do instalacji gazowej z wykonaniem próby szczelności specjalistycznym urządzeniem pomiarowym, wykrywającym gaz.
  • Zmywarek – podłączenie urządzenia do instalacji wodociągowej i podłączenie odpływu do kanalizacji. Prace obejmują również ewentualną przeróbkę instalacji i dostosowanie jej do wymogów urządzenia.
  • Pralek – pralki, podobnie jak zmywarki muszą zostać podłączone do instalacji wodnej i kanalizacyjnej. Zapewniamy estetyczne wykonanie montażu, pasujące do aranżacji pomieszczenia.
  • Kabin prysznicowych – prawidłowy montaż kabin prysznicowych jest sztuką. Nie tylko z powodu możliwych trudności w podłączeniu do instalacji wod-kan, ale również z uwagi na zapewnienie pełnej szczelności przed przeciekaniem wody w miejscach łączeń.
  • Wanien – podłączymy dowolną wannę do instalacji wod-kan., w tym wanny z hydromasażem.
  • Sedesów, bidetów, pisuarów – to kolejne urządzenia w naszej ofercie, dla których wykonujemy pełny montaż. Dotyczy to zarówno armatury wolnostojącej, jak systemów podwieszanych.

Wszystkie prace wykonywane są zgodnie ze sztuką instalatorską. Naszym celem jest zapewnienie maksymalnej wygody i bezpieczeństwa użytkowania sprzętów. W tym celu stosujemy sprawdzone technologie uszczelniające – taśmy teflonowe i niezawodne pakuły.

Nowością w ofercie naszej firmy jest fachowy montaż mebli kuchennych, wraz z podłączeniem i uruchomieniem sprzętu AGD – zmywarek, kuchenek i pozostałych urządzeń. Zainteresowanych zapraszamy do kontaktu już na etapie planowania wnętrza. Dzięki fachowej poradzie można maksymalnie wykorzystać przestrzeń bazując na istniejących podłączeniach bez konieczności dokonywania dodatkowych prac remontowych.

Polecamy również pozostałe usługi instalatorskie, takie jak wymiana baterii wannowych i umywalkowych. Usterki te warto zgłaszać w momencie, kiedy bateria zaczyna działać w sposób nieprawidłowy – przecieka, lub też zaczynają się problemy z uzyskaniem odpowiedniej temperatury lub wielkości strumienia wody.